מדרגות

תיכנון מדרגות פנים או חוץ צריך להיות מאוד מדוייק וכמובן תיקני. לכן לפעמים זו משימה מאתגרת בהתאם לתוואי השטח אנו יודעים למדל את העבודה ובכך לאפשר גם ללקוח לראות לפני היצור מה הוא יקבל וגם להיות בטוחים שהכל יבוא למקומו במדוייק.

לקוחות מספרים

"שכרתי את שירותיו של כתריאל למספר לא קטן של פרוייקטים, ברמות מורכבות שונות, מיום בודד ועד מספר שבועות. כתריאל הפגין מקצועיות יוצאת דופן בכל שלב משלבי הפרוייקט, מהחשיבה לפני, התכנון המדויק והקפדני והתמחור ההוגן, ועד לביצוע מהיר ברמה הגבוהה ביותר ושירות מושלם גם זמן רב לאחר סיום הפרוייקט. תענוג לעבוד עם מקצוען מוכשר כל כך!"
יניב גולן
lool venturs
"מסגריית וקנין ביצעו אצלי מספר עבודות ואני ממליץ עליהם בחום. כתריאל הוא מקצוען, פדאנט בעבודה ועומד בלוחות זמנים. מעל לכל בחור הגון והוגן. ברצוני להדגיש כי הדרישות שלי גבוהות מאוד וכי אני במקצועי מהנדס כך שאני יודע בדיוק מה נדרש."
אלון סבירסקי
מנכ"ל COPTERPIX PRO
"כתריאל מסגר מאוד מוכשר ומקצועי! צוות מסגריית וקנין, מיומנים וקשובים לכל אתגר שמזדמן בדרכם. הגמרים ברמה גבוה (ואני מהתחום), ריתוכים מבוצעים בצורה נקיה. שירות ברמה, עמידה בלוחות זמנים והתנהלות מצויינת מול לקוחות. ביצענו אינספור פרוייקטים יחדיו בניהם: מדרגות, אלמנטים לתצוגה בעסק מסחרי, מסגרות משולבות רשתות, מעקות, שערים וכו׳. ממליצה בחום!"
מור הדר
מעצבת פנים ומסחרי
"מסגריית וקנין בראשותו של כתריאל ביצעה עבורנו בשנה האחרונה מספר עבודות מסגרות שכללו מעקות ,סורגים, שער מעוצב ועוד.. העבודה בוצעה בצורה מקצועית ,שרותית ,תוך עמידה בסטנדט גבוה של מוצר סופי עמידה בלוחות זמנים ומחיר טוב אין לי ספק שכל מי שיזמין ממסגריית וקנין עבודה יהנה מהתוצאות וכמונו בדיוק יעביר המלצתו לבאים."
יהושע נתנאל
אור באופק בע"מ

יש לכם שאלה? כתבו לנו

כל הזכויות שמורות Ⓒ למסגריית וקנין |
נבנה ע"י MayaPuna Websites

כל הזכויות שמורות Ⓒ למסגריית וקנין | נבנה ע"י MayaPuna Websites