מהיום גם סתימות קשות

מהיום גם
סתימות קשות

אפשר לפתוח

מה אנחנו מציעים?

צילום ושטיפה של
קווי ביוב וניקוז

צילום ושטיפה
של מרזבים

תיקון נזקי צנרת
ללא הרס

פתיחת סתימות
קשות וקלות

בדק בית למערכות אינסטלציה לפני אכלוס

איתור נזילות
עם מצלמה טרמית

קצת עלינו

אביב-טק: המומחים שלכם לפתרונות אינסטלציה

אביב-טק הינו עסק משפחתי שנמצא בבעלותו של אביב, אינסטלטור ותיק עם כ-10 שנות ניסיון בתחום.
החברה מתמחה במתן פתרונות אינסטלציה מקצה לקצה החל משלב האבחון ועד למציאת הפתרון הנדרש ויישומו בשטח ע"י מגוון הציוד הטכנולוגי המתקדם שברשותנו.

צוות הטכנאים המיומן שלנו עבר הכשרות בטכנולוגיות המתקדמות והעדכניות ביותר בשוק, מוסמך לטפל בכל הקשור למערכות המים והביוב בבית הלקוח, ומגיע תמיד עם גישה ידידותית אמיתית וכנה כלפי הלקוח.
אנו מאמינים ששילוב נכון של מקצועיות ויחס אישי הוא המפתח לשירות מעולה.

מקצועיות ואיכות הן הנחות היסוד של חברת אביב-טק, אנו מציעים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה כגון איתור ותיקון נזילות, דרך שטיפה וניקוי יסודי של קווים, טיפול בסתימות ועוד. הצוות שלנו יגיע תוך זמן קצר, יאבחן את הבעיה במקצועיות וימצא את הפתרון האופטימלי עבורכם.

באביב טק אנו שמים דגש על זמינות מקסימלית, שירות אדיב ואמין ויחס אישי לכל לקוח, אצלנו תמצאו פתרון לכל בעיה, גדולה כקטנה, תמיד נשאף לענות על צרכי הלקוח מעל ומעבר, תמיד מתחייבים למתן פתרונות יעילים תוך שמירה על שביעות רצון מלאה של הלקוחות שלנו ותמיד מגיעים עם חיוך.

לשירותכם אביב

הבלוג שלנו

למה חשוב להזמין צילום קווי ביוב וצנרת?

קווי ביוב הם חלק חיוני ממערכת האינסטלציה של כל מבנה, והם אחראים על הובלת שפכים אל מערכת הביוב העירונית, אך עם זאת קווי הביוב חשופים לבלאי ולתקלות שונות העלולות לגרום לנזקים משמעותיים למבנה, לבריאות ולסביבה.

צילום קווי ביוב הוא פעולה מונעת חשובה, המאפשרת לאתר ליקויים בצנרת בשלב מוקדם, לפני שהם גורמים לנזק. צילום קווי ביוב מתבצע באמצעות מצלמת סיב אופטי 360 מעלות מתקדמת המוחדרת אל תוך הצנרת ומצלמת את פנים השטח שלה.

לקוחות ממליצים

גלריה

יש לכם שאלה? כתבו לנו

כל הזכויות שמורות Ⓒ ל-Aviv Tech |
נבנה ע"י MayaPuna Websites

כל הזכויות שמורות Ⓒ ל-Aviv Tech | נבנה ע"י MayaPuna Websites