חיים בפלוס

הדרך שלכם לצמיחה כלכלית

שירותים

מה אני מציע?

ייעוץ כלכלי למשפחה

בשירות זה אנו נעבור ביחד תהליך להתנהלות כלכלית נכונה, נייצר תקציב מותאם, נקבע מטרות להמשך ונבצע ניתוח כלכלי למצב שלכם.
הייעוץ כולל 3 מפגשים פרונטליים/בזום במשך שעה וחצי בהן נעבור על כל המפה הכלכלית שלכם ונצא משם לדרך חדשה עם תובנות ומשימות להמשךלמשל: אימון קריירה, ייעוץ תעסוקתי, סדנאות והרצאות (לפרט על כל אחד מהם).

הרצאות

בשירות זה ניתן לבחור את אחד מהנושאים של כלכלת המשפחה להרצאה מורחבת: תקציב וחיסכון,ביטוחים, משכנתאות, השקעות, הלוואות ומשכנתאות, תכנון פיננסי ועוד.... כמו כן, ישנה אפשרות להרצאה כללית הסוקרת את כל הנושאיםץ

סדנאות

בשירות זה אנו נעבור יחד סדנא של כמה מפגשים בהם נלמד על מגוון הנושאים של כלכלת המשפחה. נבנה תקציב יחד, נגדיר מטרות להמשך הדרך שלנו+ תכנית פעולה להשגת המטרות. הסדנא מתאימה לכל גיל ולכל קבוצה- בני נוער, חיילים משוחררים, סטודנטים, זוגות צעירים, זוגות עם ילדים, אנשים לפניי פנסיהץ

אודות

אני חיים מנחם, יועץ ומרצה לכלכלת המשפחה, אבא ל2 ילדים, מיקנעם עילית. אל תחום כלכלת המשפחה נכנסתי מטעות שעשיתי במרץ 2020 בזמן שמגפת הקורונה התפשטה בארץ ובעולם. טעות כלכלית ששילמתי עליה מעל 10 אלף ₪. מאז, הבנתי כי אני חייב ללמוד את התחום ולייצר לעצמי ידע שאיתו אצליח לצמוח כלכלית. התחלתי ללמוד בכל פלטפורמה אפשרית- כנסים מקצועיים,פודקאסטים, ספרים, קבוצות דיון בפייסבוק ובסופו של דבר גם עברתי קורס מורחב ומקצועי בנושא כלכלת המשפחה. כיום, אני כבר בעל ידע נרחב ומיישם אותו גם במשפחתי וגם על המשפחות אותן אני מלווה.

במקצועי הראשי כיום אני מורה בבית ספר ומשם גם האהבה והרצון ללמד ולהעביר את הידע לאחר. התחלתי להכניס את נושא החינוך הפיננסי לתוך בתי הספר וכיום אני מלמד מספר שעות שבועיות תלמידים בשכבת י' וי"א. בנוסף, התחלתי לייעץ למגוון משפחות שונות בנושאי כלכלת המשפחה השונים והצלחתי לעזור להם לשנות את חייהם במובן הכלכלי והמשפחתי.

אני מאמין שהתנהלות פיננסית נכונה מובילה להצלחה במגוון התחומים השונים בחיים וברגע שאתה מסודר ובמודעות כלכלית תוכל לצמוח ולהצליח בכל תחום שאתה עוסק בו. במציאות הכלכלית של היום ידע פיננסי הוא בעיניי חובה ומשמעותי עבור החיים של כולנו.

לקוחות מספרים

יש לכם שאלה?

דברו איתי

כל הזכויות שמורות Ⓒ לחיים מנחם 
נבנה ע"י MayaPuna Websites

כל הזכויות שמורות Ⓒ לחיים מנחם | נבנה ע"י MayaPuna Websites