המרכז להורות מודעת

לגדל את ילדך בדרך שתטיב עימכם

מרכז כוללני ומקיף לליווי הורים, המספק תכנים ומידע, תמיכה ושירותים מקצועיים-טיפוליים להורים ולילדים מהגיל הרך ועד הבוגרים.

אודות

היי!
אני חגית מסיקה, אמא לעדן, שחר וחושן. תרפיסטית, מאסטרית ומנטוריתNLP , מטפלת רגשית בגיל הרך ועד המבוגר, מנחת הורים ומנתחת התנהגות.
הפיכתי לאמא בגיל צעיר (24) הציפה אותי בהמון רגשות מעורבים. התרגשות ואהבה טהורה לצד חששות, דאגות ובלבול והמון שאלות: מה לעשות? מה נכון ומה לא נכון בגידול הילדים? איך יודעים? איך לא להיכשל ולא לפגוע חס וחלילה בילדיי האהובים?
מהר מאד, עם הבאתו של ילדי השני לעולם, התווספו לחששות ולבלבול אתגר נוסף: איך להיות אמא טובה וגם רעיה ובת זוג ובאותו הזמן לא לוותר על עצמי? ושוב, עוד ועוד שאלות: האם אני מקריבה יותר מידיי ועל חשבון עצמי? האם אפשר לומר לא ואז להתחרט? מה התגובות הנכונות?
העומס הרגשי תרם בסופו של דבר לגירושיי מבן הזוג, דבר שגרר את ילדיי למערבולת רגשית ולבעיות רגשיות.
כל התקופה והחוויות שחוויתי דחפו אותי לעולם הטיפול ובמהלך הדרך הבנתי כמה המיומנויות שרכשתי חשובות וקריטיות ושאם הן היה לי אותן בתחילת הדרך הייתי עוברת את התקופה הקשה טוב יותר וגם לילדים היה קל יותר וההתמודדויות הרגשיות שלהם היו פשוטות יותר.
הסיפור האישי שלי הוא שהוביל אותי למצוא את היעוד שלי, ללוות הורים לילדים קטנים, להעניק להם תמיכה, כלים, ידע ואת כל המעטפת שאני, כאמא צעירה כל כך הייתי זקוקה לה.
אני פה כדי לעזור לכם ולילדכם להיות במיטבכם!

"לעולם לא מאוחר לחוות ילדות מאושרת"

א. אינשטיין

מה אני מציעה?

המרכז מספק מעטפת שלמה, אינטימית ובטוחה לליווי ולתמיכה בהורים ובילדיהם. מעטפת זו מורכבת משלושה עמודי תווך:

תכנים

אנו מעבירים במרכז להורות מודעת מגוון רחב של תכנים ובראשם את סדנת הדגל שלנו: "הורות מודעת" במסגרתה מתקיים תהליך קבוצתי במשך 10 מפגשים בו ניתנים כלים ומענה בנושאים הקשורים לגידול ילדנו באופן מיטבי תוך רווחה להורים ולילדים כאחד.ה.

שיתוף ותמיכה

לקיחת חלק בפעילות כזו או אחרת במרכז, וכל שכן בסדנת "הורות מודעת" מחברת אתכם, ההורים, להורים אחרים, החווים את אותם הקשיים והאתגרים ומספקת תמיכה הדדית. המפגשים הספונטניים במרכז, תחושת השייכות והאווירה המשפחתית תומכים אף הם ומחזקת.

שירות תומך/משלים

במרכז תוכלו למצוא אנשי מקצוע מובילים, סדנאות איכותיות והדרכות מיוחדות אשר יספקו מענה מקצועי וילוו אתכם בכל עניין וצורך. מגוון אנשי המקצוע רחב ויספק מענה במגוון צרכים בהם נתקלים ההורים. החל מיועצי שינה המשך ביועצות הנקה ועד דולות. במרכז מתקיימות גם סדנאות בהובלת אנשים מקצוע המובילים בתחומם בנושאים של תזונה, זוגיות, תקשורת בינאישית ועוד.

סדנת הורות מודעת

סדנת
הורות מודעת

סדנה ייחודית ועוצמתית שתקנה לכם ידע, כלים וביטחון ותסייע לכם להפוך להורים טובים יותר.

"האופן בו אנו מגיבים לילדים שלנו הופך להיות הקול הפנימי שלהם!"

הסדנא מיועדת להורים לילדים בגילאי 0-6 וכוללת 10 מפגשים שבהם נעניק מגוון כלים ומיומנויות וכן מענים למגוון ההתלבטויות ושאלות מהותיות שיש לכם לגבי גידול הילדים, הדינמיקה המשפחתית, הזוגיות, אתם כאינדיבידואל בתוך המשפחה החדשה או עם התווספות ילד או ילדים ועוד.
הסדנה מקיפה, מעמיקה ועוצמתית ובסופה תהיו הורים מודעים יותר, בטוחים יותר בעצמכם והיחסים והתקשרות עם הילדים האהובים שלכם תהיה קלה והרמונית.
להלן חלק מנושאי הסדנא:
החלטות – מאין הן מגיעות ומה מסתתר מאחוריהן?, השפה הלא מילולית בתקשורת עם הילדים, כלים בסיסיים לתקשורת טובה, זיהוי התגובות האוטומטיות שלנו וטרנספורמציה שלהן, יצירת סמכות הורית.
התמודדות עם השתנות והתרחבות התא המשפחתי עם הגעת הילד הראשון ועוד..

מטופלים ותלמידים מספרים

לפרטים נוספים ושאלות

דברו איתי