מלי לסר

מטפלת במבוגרים ובמתבגרים
עם הפרעת קשב

אודות

אני מאמינה בסביבה מקבלת המאפשרת חשיפה של רגשות, קשיים וכוחות לצורך חיזוק האמונה ביכולת העצמית ,השגת מטרות ושיפור באיכות החיים.

מלי לסר, עובדת סוציאלית בהשכלתי, מטפלת במתבגרים ובמבוגרים עם הפרעת קשב. נשואה ואם לשלושה ילדים בוגרים, מתגוררת בכפר סבא. אוהבת את אוכלוסיית אנשי הקשב ורואה תוצאות גם בהתערבויות קצרות טווח .אני מאמינה שכשאדם ,צעיר או מבוגר מכיר את עצמו על מכלול אישיותו הוא יכול לממש את עצמו בזכות קבלה של קשייו ויכולותיו. יש חשיבות עצומה במרחב טיפולי מכיל בו אני מספקת הסבר מקיף לתסמיני הפרעת הקשב וקשיים רגשיים נלווים ,בשילוב הבנה של אילו אסטרטגיות מסייעות בהתמודדות עם הקשיים הללו.

שירותים

אני מציעה שירותי טיפול וייעוץ לאנשים עם הפרעת קשב.
טיפול פרטני למבוגרים ומתבגרים עם הפרעת קשב ,ייעוץ והדרכה להורים למתבגרים עם הפרעת קשב.

שינוי הוא לגמרי אפשרי!
באמצעות גילוי הכוחות והקשיים, הבנה של הצרכים האישיים, צעדים קטנים ,מתאפשר שיפור משמעותי באיכות החיים.

רקע מקצועי

עובדת סוציאלית בכירה W.S.M, מומחית לטיפול ייעוץ וליווי תעסוקתי לאנשים עם הפרעת קשב .
השכלה M.S.W תואר שני בעבודה סוציאלית אונ' תל אביב, B.A בעבודה סוציאלית בהצטיינות אונ' בר אילן. קורס להכשרת מאמני ADHD אישיים ומשפחתיים ,היחידה לפיתוח מקצועי אונ' בר אילן, קורס הדרכת סטודנטים בעבודה סוציאלית ,אונ' תל אביב. קורס הנחיית קבוצות, מכללת גישות, רעננה. קורס עבודה סוציאלית תעסוקתית , קורס מקדמי תעסוקה יתד, בי"ס להכשרת עו"ס דימול, ר"ג.

ניסיון מקצועי

בעלת ניסיון רב בטיפול הכולל אספקטים רגשיים ופרקטיים. התמחות בטיפול, אימון וליווי תעסוקתי לאנשים עם הפרעת קשב. כיום רכזת תכנית תעסוקתית ייעודית למבוגרים עם הפרעת קשב ולקויות למידה במנהל הרווחה בעיריית נתניה. במסגרת התוכנית ,ליווי פרטני תעסוקתי ממוקד מטרות והנחיית סדנאות להגברת המודעות להפרעת קשב.
מדריכה עובדים סוציאליים וסטודנטים. בעברי, רכזת תעסוקה לצעירים במנהל הרווחה נתניה, עו"ס ועובדת השמה, מכללת גל, רעננה. במקביל מטפלת באופן פרטי.

המלצות

המלצות

יש לכם שאלה?

דברו איתי

ניתן להגיע לקליניקה בכפר סבא
או לבצע טיפול בזום.